Cooltop znal už lidoop.

Klimatizace Praha

Klimatizace je moderním, hospodárným a efektivním řešením toho, jak vytvořit příjemnou pohodu v místnosti, ve dne i v noci, po celý rok. Snadno se obsluhují, jsou spolehlivé a tiché, a jsou k dispozici v moderním spektru mobilních, nástěnných, parapetních a stropních modelů. Dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí. V kancelářích, ordinacích, obchodech, restauracích, hotelech a mnoha dalších provozech – tam všude klimatizace vytváří vysoký komfort, jenž velmi účinně a diskrétně zvyšuje obchodní prosperitu a umocňuje image firmy.

Celý sortiment klimatizací je možné dodat i v provedení s tepelným čerpadlem typu vzduch – vzduch, které je schopno u veškerých systémů s inverterovým ovládáním kompresoru pracovat i v našich klimatických podmínkách jako jediný zdroj tepla při velmi zajímavých ekonomických parametrech.

Dodáváme a zajišťujeme servis především klimatizačních jednotek značek:

  • Toshiba
  • Hokkaido
  • Mitsubishi
  • LG
  • Haier

Na Vaše přání jsme však schopni dodat a namontovat i klimatizace jiných značek.

Klimatizace Haier

Chcete mít ve vašem interiéru příjemné klima v jakémkoliv ročním období? V tom případě je nejlepší volbou klimatizace Haier! Jedná se o prověřenou a tradiční značku klimatizací, která má spokojené zákazníky po celém světě.

U naší společnosti Cooltop máte velkou výhodu v tom, že můžete vybírat z opravdu širokého sortimentu klimatizací od single-splitů, až po velké centrální systémy MRV, popřípadě VZT systémy chlazení.

Garantujeme vám prvotřídní kvalitu – jsme certifikovaným partnerem společnosti HAIER pro prodej, instalaci a servis klimatizací. Jsme také dvorní montážní partner tohoto dovozce klimatizací. Klimatizace Haier – to pravé pro váš interiér!

Kromě toho naše nabídka zahrnuje také klimatizace značky Toshiba, pro níž jsme také získali certifikaci pro prodej, instalaci a servis klimatizací. Dále jsme autorizovanými prodejci značek Hokkaido, Mitsubishi a LG. U nás si vybere každý!

Montáž klimatizace Praha, servis klimatizace Praha

Odborná montáž klimatizace je velmi důležitá pro její správnou funkci. Proto využijte našich dovedností a zkušeností a nechte si pořízenou klimatizaci našimi profesionály namontovat. Montáž klimatizace, ale i záruční a pozáruční servis klimatizace poskytujeme pro všechna námi nabízená zařízení, a to po celé České republice!

A kolik času montáž klimatizace zabere? Realizace jedné split jednotky trvá zhruba půl dne, termín a čas montáže je třeba vždy předem domluvit.