Cooltop znal už lidoop.

Jak vybrat klimatizaci?

Při výběru klimatizace je nejprve důležité zjistit, jak velký chladící výkon potřebujete. Výkon klimatizace se určuje podle prostoru, který chcete klimatizovat. V úvahu je nezbytné vzít nejen objem místnosti, plochu oken a jejich orientaci vůči světovým stranám, ale i spotřebiče produkující teplo či tepelnou izolaci stěn. Pokud nechcete riskovat výběr nevhodné klimatizace, doporučujeme Vám svěřit výpočet optimálního chladícího výkonu klimatizace specializované firmě, třeba zrovna nám!

POŽADAVKY NA FUNKCE

Jestliže se rozhodnete pro klimatizaci, zvažte, jaké funkce od přístroje požadujete. Postačí Vám pouze ochlazování nebo budete chtít klimatizaci používat i pro ohřívání vzduchu? Budeme-li používat klimatizaci po větší část roku, měli byste se zaměřit i na její spotřebu. Nejúspornější modely nesou označení energetické třídy A, modely s vysokou spotřebou jsou zařazeny do třídy D nebo E.

DOSTUPNÝ SERVIS

Kromě ceny a parametrů klimatizace se zajímejte také o zajištění servisu. Někdy se zdánlivě výhodná cena nemusí vyplatit, budete-li nuceni v případě poruchy složitě shánět odborníka, který daný typ opravuje.
Zaujaly Vás tyto informace? Rádi Vám sdělíme více!

Klimatizace Praha

Sháníte klimatizaci nebo potřebujete servis klimatizace a jste z Prahy a okolí? Využijte naše služby! Společnost Cooltop nabízí: