Cooltop znal už lidoop.

Ledničky

Opravy ledniček Praha – rychle a kvalitně

Rozbila se vám lednička? V tom případě je nutností rychlá oprava! A pokud hledáte ty nejlepší opraváře ledniček, chladniček a amerických lednic, kteří váš spotřebič dají opět do perfektního stavu, tak jste na správné adrese. Jsme totiž zkušení profesionálové, opravy amerických chladniček a ledniček provádíme rychle a kvalitně a naším hlavním cílem je absolutní spokojenost každého zákazníka.

V naší firmě Cooltop se specializujeme na servis a opravy chladniček Praha a Středočeský kraj. Cooltop jsme založili jako moderní firmu v roce 2014 a od té doby jsme naší obětavou prací a individuálním přístupem potěšili celou řadu klientů z Prahy a okolí. Mezi naše služby mimo jiné patří:

  • opravy ledniček Praha a Středočeský kraj (Praha východ, Praha západ)
  • servis chladniček Praha Středočeský kraj (Praha východ, Praha západ)
  • opravy amerických chladniček Praha Středočeský kraj (Praha východ, Praha západ)
  • servis amerických ledniček Praha Středočeský kraj (Praha východ, Praha západ)

Servis, přímá linka na technika:
Praha 1, 5, 6, 7, 8, Praha-západ: +420 731 416 586 (p. Rambousek)
Praha 2, 3, 4, 9, 10, Praha-východ: +420 736 753 448 (p. Pešák)

Opravy ledniček Beko

I kvalitní chladnička od firmy Beko, která patří k předním značkám domácích spotřebičů v České republice i v celé Evropě, se může porouchat. Pokud se vám tato nemilá událost přihodí, rozhodně nemusíte zoufat a hned si pořizovat novou ledničku.

Kontaktujte nás a my se postaráme o prvotřídní opravu vaší ledničky, a ušetříme vám tak náklady za nákup nového spotřebiče. Firma Cooltop je totiž exkluzivním servisním partnerem značky Beko a v této souvislosti poskytujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis chladniček, ledniček i amerických ledniček.

Autorizovaný servis chladniček poskytujeme i u dalších značek.

Proč je dobré si na opravu ledničky zavolat odborníka?

Říkáte si, že je zbytečné zvát si na opravu chladničky odborníky a raději oslovíte souseda, který je známý kutil, aby se vám na lednici podíval? Tak tento nápad raději rychle vyžeňte z hlavy! Neodborný zásah totiž může způsobit mnoho škod, které se mohou ve výsledku několikanásobně prodražit.

Opravy ledniček by tedy rozhodně měli provádět jen zkušení profesionálové. A právě proto jsme tu pro vás my, abychom vám rychle, kvalitně a za příznivou cenu pomohli od vašich problémů s rozbitou ledničkou či chladničkou.

Kromě servisních služeb nabízíme i prodej ledniček

Je vaše lednička v natolik špatném stavu, že už jí nemůže ani profesionální servis? I v tomto případě pro vás máme řešení! Kromě oprav ledniček a chladniček se totiž zabýváme i jejich prodejem. Nabízíme ledničky, chladničky a mrazničky většiny značek. Pokud jste navíc z Prahy a okolí, získáte od nás dovoz a instalaci ledničky zcela zdarma. Bez poplatku vám také odvezeme starý nefunkční spotřebič. Kromě toho od nás získáte také záruční i pozáruční servis.