Cooltop znal už lidoop.

Prodej chladniček, ledniček a mrazáků

Vaše chladnička už pomalu dosluhuje a sháníte novou? Zařizujete novou kuchyni a máte zájem o spotřebiče nejvyšší kvality? Nabídka chladniček, ledniček nebo mrazáků na českém trhu je více než pestrá. Vybrat si proto ten nejkvalitnější spotřebič, který vám vydrží roky a budete s ním naprosto spokojení, není ani trochu jednoduché. Vždy je proto nejlepší se obrátit na odborníky. V naší firmě Cooltop máme dlouholeté zkušenosti s prodejem chladniček, ledniček i mrazáků a rádi vám tak poradíme a pomůžeme s výběrem ideálního spotřebiče.

 

Na co byste se při nákupu nového spotřebiče měli zaměřit:

  • Velikost a objem

Jste schopní lednici zaplnit obřím nákupem na celý týden nebo jen občas koupíte pár jogurtů a dalších drobností? Je třeba si předem uvědomit, jak velký objem potravin budete v lednici skladovat. Na jednoho člověka můžete průměrně počítat se 70 litry, čtyřčlenná rodinka už může vyžadovat až 250 litrovou lednici.

  • Vnitřní vybavení

Pokud víte, jaký druh potravin budete v lednici skladovat, je dobré se zamyslet také nad vnitřním vybavením. Ať už se jedná o skleněné nebo drátěné poličky, přihrádky na ovoce nebo držáky na láhve vína, měli byste vědět, co všechno budete potřebovat. Každá chladnička má vnitřní vybavení trochu odlišné, při jejím výběru byste na něj vždy měli brát ohled

  • Energetická třída

Při výběru lednice byste se měli ohlížet také na energetickou úsporu. Spotřebič bude koneckonců běžet prakticky neustále. Proč tedy neušetřit nákup chladničky s vyšší energetickou třídou, které jsou označeny písmeny A-D. Třída A je nejúspornější, v dnešní době však na českém trhu najdete i A+ nebo dokonce A++++. S každým dalším plusem přichází velká úspora energie, která v případě čtyř plus může být až 100 % oproti klasické A.

  • Značka chladničky

Lednici nekupujete každý den. Spolehněte se proto radši na spotřebiče známých značek s jasným původem. Vsaďte na prověřenou kvalitu a zbytečně při nákupu neriskujte.

  • Cena chladničky

Cena nové lednice leckoho může odradit, je si však třeba uvědomit, že počáteční investice se vám díky nízkým provozním nákladům brzy vrátí, zvláště pokud budete mít spotřebič s vysokou energetickou třídou.

  • Recenze a hodnocení

Kromě rad odborníků se můžete inspirovat také zkušenostmi dalších uživatelů. Hledejte na internetu recenze a diskutujte s dalšími majiteli vašeho vybraného spotřebiče.

 

Prodej chladniček renomovaných značek

Naše firma Cooltop zajišťuje prodej chladniček, ledniček a mrazáků většiny značek na trhu. Doporučit vám určitě můžeme značku Whirlpool, se kterou získáte vysokou kvalitu za příznivou cenu a jako bonus můžete získat také osmiletou záruku na náhradní díly.

V Praze a okolí poskytujeme dovoz a instalaci nové chladničky ZDARMA. Odvoz starého spotřebiče je stejně tak ZDARMA. Rádi vám poradíme při výběru a samotném nákupu. Přístroje spustíme, seřídíme, předvedeme a poskytneme vám záruční i pozáruční servis.

Postaráme se nejen o chladničky

Kromě prodeje chladniček, ledniček nebo mrazáku dodáváme i další druhy chlazení. Postaráme se o kompletní služby, neváhejte nás proto kontaktovat, pokud potřebujete:

  • servis a instalace autoklimatizací
  • klimatizace do autobusů
  • servis živnostenských chlazení
  • ladící a mrazící boxy, pulty, chladící skříně.