Cooltop znal už lidoop.

Servis chladniček, ledniček a mrazáků

 

Autorizovaný servis ledniček a chladniček poskytujeme i u dalších značek

Neopravujeme však pouze ledničky značky Beko – autorizaci k provádění záručního i pozáručního servisu na území Prahy a Středočeského kraje máme i od dalších renomovaných značek.

Postaráme se o kompletní servis vašich chladniček, amerických ledniček a mrazniček, se kterým máme téměř padesátileté zkušenosti. Pokaždé se tak můžete spolehnout na maximální odbornost, ochotu a vstřícný přístup všech našich zaměstnanců, kteří přijedou přímo za vámi a vyřeší jakýkoliv problém s vaším spotřebičem.

Porouchala se vám chladnička a už zítra musí perfektně fungovat? Obraťte se na nás. Za léta fungování firmy Cooltop jsme vždy mohli našim zákazníkům zaručit velmi rychlé a zároveň profesionální vyřízení každé zakázky. V Praze a okolí jsme navíc schopni reagovat na poptávku servisu už do 24 hodin. Neustále máme v terénu šest techniků, kteří se postarají o okamžitý zásah a úspěšné vyřešení opravy vaší ledničky, chladničky nebo mrazáku.

Za roky našeho fungování se můžeme pochlubit velkým množstvím úspěšných oprav, na které nám stačil jen jeden výjezd. Stačí, když zákazník přesně specifikuje svou situaci a my díky velké zásobě náhradních dílů pro ledničky značek Beko, Whirlpool, Ariston, Indesit a mnoha dalších zpravidla spotřebič opravíme přímo na místě.

Servis, přímá linka na technika:
Praha 1, 5, 6, 7, 8, Praha-západ: +420 731 416 586 (p. Rambousek)
Praha 2, 3, 4, 9, 10, Praha-východ: +420 736 753 448 (p. Pešák)

 

Pokud se tak rozhodnete využít služby naší firmy Cooltop, můžete se těšit na následující výhody:

 • rychlý a profesionální servis chladniček, amerických chladniček, ledniček a mrazáků pro Prahu a okolí. Pokud jste z okruhu Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Mladá Boleslav, Čelákovice, Říčany, Kamenice, Slapy nebo Beroun, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyhovíme všem vašim požadavkům
 • solidní, korektní a vstřícný přístup našich zaměstnanců, kteří pro vás udělají maximum. Vaše spokojenost je pro nás klíčová – díky věrnosti a pozitivním ohlasům zákazníků víme, že naše práce dává smysl
 • záruka kvality poskytovaných služeb, které vám zajistí česká firma s dlouholetou tradicí
 • vysoká rychlost vyřízení zakázky – hned druhý den po objednání servisu může být váš spotřebič opraven, na výjezd zpravidla vyrážíme už do 24 hodin
 • přes 90% potřebných náhradních dílů na ledničky i americké chladničky máme skladem – velmi často nám pro vyřízení vaší zakázky bude stačit jen jeden výjezd
 • nikdy si neúčtujeme výjezd za spotřebiče, které neopravíme. V případě, že úspěšný servis ledničky nebo mrazáku není možný, výjezd pro vás bude zdarma. Stačí, když si nový spotřebič koupíte u nás, s výběrem vám rádi poradíme.

 

Autorizovaný servis pro známé značky

Možná máte doma americkou lednici, chladničku nebo mrazák, které pomalu dosluhují a už teď se bojíte, jak budete shánět autorizovaný servis. Nemusíte se však zbytečně stresovat – s případnou opravou vašeho spotřebiče vám vždy ochotně poradí naši odborníci. Ať už se jedná o záruční nebo pozáruční servis, rádi vám budeme k dispozici.

Cooltop se zaměřuje na servis chladniček a mrazniček značky Beko, která patří k předním výrobcům domácích spotřebičů v České republice i v celé Evropě. Pokud však máte v kuchyni jinou značku, nemusíte si zoufat. Samozřejmě servisujeme spotřebiče i od jiných výrobců. Máme autorizaci k provádění záručního i pozáručního servisu na území Prahy a Středočeského kraje. Servis a opravy chladniček nebo amerických ledniček proto můžeme realizovat také u značek:

 • Whirlpool
 • Ariston
 • Indesit
 • Hotpoint
 • Daewoo
 • Haier
 • Philco

Cooltop se postará také o prodej

Jestli už nechcete svůj poruchový nebo už příliš starý spotřebič dále nechat servisovat, bude pro vás ideální volbou koupit nový. Kromě oprav ledniček a chladniček se totiž zabýváme i jejich prodejem.