Cooltop znal už lidoop.

Rekuperace

Uvnitř čtyř stěn stráví každý člověk velkou část svého života. Proto je velmi důležité, aby ve vašem interiéru panovalo příjemné klima a čerstvý vzduch. A takové podmínky vám zaručí jedině kvalitní vzduchotechnika.

Ideální prostředí ve vašem interiéru vám dokážeme snadno a rychle zařídit. Ve firmě Cooltop se totiž mimo jiné zabýváme oborem vzduchotechniky, v němž máme dlouholeté zkušenosti. V oboru vzduchotechniky se specializujeme především na rekuperace, nucené větrání, odsávání či chlazení objektů.

Kdo naše služby využívá?

  • obyvatelé rodinných domů
  • majitelé obchodů, hotelů a restaurací
  • provozovatelé wellness center či fitness center

Proč se vyplatí rekuperace?

Když chcete mít v interiéru čerstvý vzduch, tak jako nejjednodušší řešení se zdá otevřít okna a vyvětrat. Jenže tímto způsobem vám do venkovního prostředí zbytečně odchází určité množství tepelné energie, a tím pádem přicházíte o část svých nákladů. Opravdu chcete vyhazovat peníze oknem?

Rekuperace vám naopak zajistí čerstvý vzduch, a to i bez nutnosti větrání pomocí oken. V celkovém důsledku vám může rekuperace ušetřit až 30% nákladů na vytápění. Princip rekuperace a nuceného větrání je totiž založen na předávání tepla mezi vnitřním a venkovním vzduchem. Uvnitř budovy tak zůstane teplo, ale zároveň bude vzduch čerstvý a zdravý.

Výhody rekuperace v bodech:

  • Ušetříte náklady za energie.
  • Ve vašem interiéru bude ideální klima.
  • Konec zatuchlosti, vzduch bude vždy čerstvý.

Rekuperace Praha pro vás zajistí firma Cooltop

Jelikož je naším hlavním cílem spokojenost každého zákazníka, tak v oboru vzduchotechniky používáme jen ta nejlepší zařízení a nejkvalitnější komponenty, které zajistí opravdu příjemné prostředí.

Nabízíme rekuperační jednotky SAVE od společnosti Systemair, která jako první v Evropě získala certifikaci Eurovent pro rezidenční vzduchotechnické jednotky. Stejné ocenění obdržela i firma Multi-VAC, od níž máme v nabídce kvalitní rekuperační jednotky Venus. Kromě toho používáme komponenty obou zmíněných firem, ale i například společnosti Lindab.